Minimalny czas pobytu 2 doby.

Ośrodek czynny CAŁY ROK   Zapraszamy.

Telefon kontaktowy 606 153 748

Od wrzesnia i przez cały okres zimowy do czerwca zapraszamy na imprezy baniowe z biesiadą
"Sobota na Bani"

Szczegóły w zakładce Ruska bania

Nie mamy możliwości przyjmowania Gości ze zwierzętami. Wyjątkiem są zwierzęta nieuczulajace.

 

Wszystkich chętnych do zrobienia rezerwacji pobytu w okresach długich weekendów i świąt proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny ze mną.

Emil Patroń tel.606-153 748

altferta

Jak mieszkacie
adomki

Do dyspozycji gości naszego ośrodka są trzy drewniane, wolnostojące domy: „Leonka”, „Sagadynka” i "Filonka". Akceptujemy bon turystyczny

Pełny opis domów i ich wyposażenia oraz plan rozmieszczenia miejsc noclegowych uzyskacie Państwo klikając na zdjęcia domów umieszczone obok.

 

 

grill 003Nasze domy wyposażone są tak, aby nasi Goście nie mieli problemów z przygotowaniem posiłków. W kuchniach znajduje się zastawa stołowa, sztućce i wszelkie naczynia do gotowania oraz przyrządzania potraw gillowanych. Świeże warzywa i owoce, jaja "prosto od kury”, wspaniały miód – zapewnią Państwu nasi przyjaciele z Matcza, a kawałek „wiejskiej świni” dostaniecie w masarni w sąsiedniej miejscowości. Dwa sklepy we wsi pozwolą Państwu na zakupienie produktów potrzebnych do przygotowania śniadań i kolacji. 
Alternatywą własnego gotowania może też być niedroga, sprawdzona oferta cateringowa restauracji z pobliskiego Horodła.
Do dyspozycji gości oddajemy chatę biesiadną z dużym, murowanym grillem. Posiłki tutaj możecie Państwo przygotować sami.

 


DSC03249Nasi goście mogą korzystać z basenu kąpielowego i otaczającej go plaży. Basen ma wymiary 8,7 x 3,2 m i głębokość 1,5 m, woda w nim jest profesjonalnie uzdatniana. Przy basenie zainstalowaliśmy natrysk z wodą ogrzewaną solarem. Na trawiastej plaży do dyspozycji gości są wygodne leżaki z materacami. 
Cały teren basenu i plaży został odpowiednio ogrodzony, by zapewnić użytkownikom niczym nie skrępowane korzystanie z kąpieli wodnych i słonecznych.

Traktując nasz ośrodek jako „siedlisko ciszy” celowo zrezygnowaliśmy z wyposażania domów w odbiorniki radiowe i telewizyjne.

 

 

 

Nieodpłatnie zapewniamy łącze internetowe - na całym terenie ośrodka dostępne WI-FI. Nie mamy telewizji.

Wieś Matcze to rejon uznanych przez wędkarzy łowisk. Nasz ośrodek położony jest ok. pięćdziesiąt metrów od Bugu; znalezienie „dobrego miejsca” do wędkowania nie stanowi żadnego problemu.

Amatorom turystyki rowerowej gwarantujemy nieograniczone przestrzenie do eksploracji: na asfaltowych drogach ruch jest znikomo mały, a tras wśród łąk i lasów jest bez liku…

Miłośnicy kajaków także znajdą u nas atrakcje – możliwy jest spływ po nieokiełznanym Bugu. Popłyniecie Państwo na granicy Unii Europejskiej i Ukrainy, zobaczycie zupełnie dziką rzekę, żeremia bobrów, usłyszycie ciszę, jakiej nie znacie…

Gdybyście zdecydowali się na wycieczkę na Ukrainę - do Lwowa lub Włodzimierza Wołyńskiego, podamy namiery na firmę, która może ją zorganizować.

Pragniemy, aby nasi Goście mieli zapewniony spokój i komfortowe warunki wypoczynku. W związku z tym postanowiliśmy skierować naszą ofertę do tych , którzy chcą wypoczywać zdala od wszechobecnego zgiełku  – w domach nie ma telewizji, muzyki na plaży można słuchać tylko przez słuchawki, nie znajdziecie tu quadów…

 

reklama 2019

bannerek300-200 baner psk kajaki-Bug

 

cennikasze domy

sagadynka 2019

Sagadynka

 

leon-1-m

Leonka

 

filonka 2019

Filonka

 

 

cennikania ruska

bania ruska

cennikasen

basen 2019

cennikalia

balia 2019